+38 (097) 642 62 62

9.00 - 20.00 Без вихідних

Іриси (Iris Hollandica and Reticulata)

clear

Filter by price:
Висота рослини
Розмір посадкового матеріалу
Тип Ірисів


Ірис Hollandica Golden Beauty
Код товара: 81

Жовтогарячий ірис з промовистою назвою golden beauty виглядає чарівно та дійсно яскраво. Якщо ви бажаєте додати до своєї клумби сонячних кольорів, то golden beauty якнайкраще підходить для цього...

  7 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Sapphire Beauty
Код товара: 677

Ірис Sapphire beauty (Сапфір Бьюті) – це класичний голландський ірис, широко використовується у флористиці. Флористи та дизайнери дуже цінують цю квітку та використовують її для гарних клумб та..

  0 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Chopin
Код товара: 79

Ніжний ірис кольору неба стане чарівною окраcою вашої клумби або квітника. Відноситься ірис Chopin до сорту Hollandica, росте не з корневища, а з цибульки. Цибулина ірису в розмірі 7/8. Такі іриси мо..

  3 отзывов

 3.99 грн  3.39 грн

Ірис Reticulata Carolina
Код товара: 676

..

  0 отзывов

3.49 грн

Ірис Hollandica Autumn Princess    
Код товара: 370

Ірис Autumn Princess має забарвлення, що схоже на золотисте листя у жовтні місяці. Такий теплий колір квітки чудово поєднуватиметься з іншими рослинами у вашому квітнику. Ростуть іриси Autumn Princess..

  4 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Lion King     
Код товара: 371

Іриси lion king мають доволі цікавий та незвичний колір. Ніжні переливи та переходи від одного тону до іншого виглядають чарівно.Відносяться до типу hollandica, ростуть такі іриси з цибульки, їх посад..

  3 отзывов

 3.99 грн  3.39 грн

Ірис Hollandica Eye of The Tiger       
Код товара: 372

Ірис Eye of the tiger своїм кольором дійсно нагадує тигрове око. Поєднання коричневого кольору з синім виглядає гармонійно та приваблює погляди. Такий яскравий та водночас ніжний ірис Eye of the ..

  4 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Silvery Beauty
Код товара: 367

Ніжний, неймовірно привабливий ірис Silvery beauty чудово впишеться в загальну стилістику вашої клумби, надавши їй особливої чарівності та шику. Належить ірис до типу hollandica, особливість їх у..

  5 отзывов

3.99 грн

Ірис Reticulata Clairette
Код товара: 675

..

  0 отзывов

3.49 грн

Ірис Hollandica Miss Saigon
Код товара: 679

Яскравий цибулинний ірис Miss Saigon (Міс Сайгон) поєднує в собі жовтий, блакитний та ніжний бузковий кольори. У висоту виростає такий ірис до 60 см, розмір квітів в діаметрі складає 4-5 см.  ..

  0 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Alaska
Код товара: 78

Ніжний білий ірис Alaska приваблює флористів та квітникарів своєю простотою та тендітністю. У висоту квітка сягає до 50-60 см, має гнучке та пряме стебло та ніжні квіти. Відноситься рослина до сорту ..

  2 отзывов

3.99 грн

Ірис Reticulata Pauline
Код товара: 671

..

  0 отзывов

3.49 грн

Ірис Reticulata Fabiola
Код товара: 673

..

  0 отзывов

3.49 грн

Ірис Hollandica Mystic Beauty
Код товара: 369

Надзвичайно ніжний, привабливий ірис mystic beauty додасть яскравих ноток у ваш квітник. Ірис має доволі яскраве забарвлення, що нагадує кольори українського прапора. Поєднання жовтого та блакитн..

  6 отзывов

3.99 грн

Ірис Reticulata Pixie
Код товара: 674

..

  0 отзывов

3.49 грн

Ірис Reticulata J.S. Dijt
Код товара: 672

..

  0 отзывов

3.49 грн

Ірис Reticulata Alida
Код товара: 669

..

  0 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Ірис Hollandica Blue Magic
Код товара: 597

Яскравий блакитно-жовтий ірис Blue Magic (Блу Меджік) належить до типу голандських. Це ірис, який росте з цибулини. Висаджувати його у відкритий грунт варто так само як і звичайні іриси – у легкий, зв..

  2 отзывов

3.99 грн

Ірис Reticulata Harmony
Код товара: 396

Неймовірно ніжні, яскраві та тендітні іриси Harmony вишукані та невисокі. У висоту виростають всього лише до 20 см, а разом з листям до 50 см.Іриси можна вирощувати як в саду, так і на зрізк..

  4 отзывов

 3.49 грн  2.97 грн

Ірис Hollandica Red Ember
Код товара: 678

Насичений бордово-коричневий ірис Red Ember (Ред Ембер) просто створений для краси та вишуканості вашої клумби. Глибокі відтінки квітки зачаровують та прекрасно виглядають як у поєднанні з ніжними ..

  0 отзывов

3.99 грн

Ірис Reticulata Blue Note
Код товара: 670

..

  0 отзывов

3.99 грн

Ірис Reticulata George 
Код товара: 83

Всім нам відомі так звані «бабусині іриси», які ростуть з корневища. Але ми пропонуємо вам зовcім інший вид ірисів - квіти, що ростуть з цибульок. Один із таких яскравих рослин - це фіолетовий ірис Re..

  1 отзывов

3.49 грн

Ірис Reticulata Danfordiae
Код товара: 82

Яскраво-жовтий ірис стане окрасою квітника. Особливість таких ірисів полягає у тому, що ростуть вони не з корневища, а з цибульок. Жовтогарячий ірис Reticulata Danfordiae стане окрасою вашого саду. За..

  2 отзывов

3.49 грн

Ірис Hollandica Tiger Mix (Смесь)
Код товара: 80

Яскраве та незвичне поєднання кольорів іриса tiger mix виглядає гармонійно та цікаво. Ірис tiger mix відноситься до сорту hollandica, висаджують його як і більшість цибулькових квітів. Садять ірис tig..

  3 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Rendez Vous  
Код товара: 368

Ніжний бузковий ірис Rendez Vous стрункий та елегантний. Він прикрасить ваш сад, створивши яскраву та незабутню атмосферу. У висоту сягає 50-60 см, висаджують квітку навесні на ділянці захищеній ..

  2 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Montecito
Код товара: 596

Яскравий жовто-білий ірис Montecito (Монтесіто) належить до типу голландських. Такі іриси відрізняються тим, що ростуть не з корневища, а з цибулини. Яскраві жовто-білі іриси стануть окрасою вашого са..

  0 отзывов

3.99 грн

Ірис Hollandica Gipsy Beauty    
Код товара: 366

Пелюстки ірису gipsy beauty мають гарне забарвлення. Поєднання синього, бузкового та жовтого кольору виглядає ніжно та тендітно, не дивлячись на доволі яскраві тони. Пелюстки жовтого кольору незвичні ..

  4 отзывов

3.99 грн

Ірис Hodgkin
Код товара: 84

Katharine Hodgkin - ірис надзвичайної краси.  Забарвлення квітки нагадує собою морську глибінь, колір океану не може не зачарувати. Якщо придивитись до пелюсток, можна побачити вкраплення жовтого..

  5 отзывов

3.49 грн

Показано з 1 по 28 з 28 (всього 1 сторінок)

Подпишитесь и получайте новости из цветочного мира, а также информацию о предложениях и акциях